"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Samsung Gear S3 1 Eylül’de Tanıtılacak

Sedat | 16 Ağustos 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

Samsung tarafından önümüzdeki günlerde tanıtılması planlanan Gear S3 modeli için davetiyelerin gönderilmeye başlandığı belirtildi.

Gear adı verilen serisiyle saat sektörüne giriş yapan Samsung bu alanda yeni bir modelini daha piyasaya sunmaya hazırlanıyor. Uzun zamandan beri marka tarafından tanıtımı yapılacak akıllı saatler ile ilgili bilgiler gündeme gelirken Samsung tarafından yapılan son hamle ile birlikte akıllı saatinin piyasaya sunulacağı resmiyet kazandı.

Samsung beklentileri boşa çıkarmazken gönderdiği davetiyelerde özel bir tema da tercih etmiş durumda. Davetiyelerde yelkovan ve akrep temasının ön plana çıkması saatte bu yönde bir değişikliğin yapılabileceği şeklinde yorumlanırken davetiyelerde 1 Eylül tarihinde tanıtımının yapılacağı belirtildi.

IFA etkinliğine özel olarak cihazın tanıtılacağı tahmin edilirken fuar davetiyelerinde bu detayın görüntülenmesi de piyasaya sızdırılan bilgilerin doğru olduğunu gösterdi. 1 Eylül tarihinde yapılacak tanıtımın saat 11.00’da başlayacağı belirtilirken kullanıcılar fuar alanında bu etkinliğe davetiyeler sayesinde katılım gösterebilecek.

Gear S3 modelinin görücüye çıkacağı etkinlikte saate hangi özelliklerin ekleneceği merak edilirken özellikle bir önceki modelin çok daha üstün bir versiyonunun piyasaya sunulacağı tahmin ediliyor. Farklı özelliklerin eklenmesi beklenen akıllı saat kullanıcılar tarafından da büyük bir heyecan ile bekleniyor.

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi