"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Samsung Gear S3, Gear S3, Gear Fit2 iOS Cihazlarıyla Çalışıyor!

Sedat | 9 Ocak 2017 0 yorum Süre: 2 dakika

CES 2017'deki Samsung, şirketin mobil platforma yönelik yeni uygulamaları ile Gears S3, Gear S2 ve Gear Fit2 giyilebilir modellerinin artık iOS'u desteklediğini açıkladı.

App Store'da halihazırda bulunan Samsung Gear S uygulaması, App Store'da da bulunan Samsung Gear Fit uygulaması Gear Fit2 için iOS desteği getirirken, Gear S2 ve Gear S3 akıllı gösterimleri için destek getiriyor. Geçen sene Ağustos ayında, Samsung'un global ürün yönetimi sorumlusu Richard Knight, Güney Kore'de iOS ile uyumluluğunu kontrol etmek için halihazırda bir beta denemesinin yapıldığını açıkladı. Duruşmanın yaklaşık 2.000 kişinin bulunduğu söylendi.

Gear S3, Gear S2 ve Gear Fit2 giyilenler Samsung'un kendi Tizen işletim sisteminde çalışıyor ve artık Apple cihazlarıyla da uyumlu olacak. "Uygun uygulama indirildikten sonra kullanıcılar, kullanıcının uyumlu Samsung giyilebilir aygıtıyla eşleştirmeyi tamamlamak için gerekli adımları atacaklar," dedi. Özellikle, şirket özellikleri ve işlevleri cihaza göre değişiklik göstereceğini söyledi. Bununla birlikte, App Store listesine göre her iki uygulama da iOS 9 ve sonraki sürümleri veya iPhone 5 ve sonraki sürümleri çalıştıran cihazlarla uyumlu olacak.

Aynı zamanda şirket, "Özellikler ve işlevler cihaza göre değişiklik gösterse de, iOS kullanıcıları Samsung Gear S3'ün zamana bağlı olmayan ve şık tasarımı, IP68 su ve toz direncinin yanı sıra yerleşik GPS, Alti / barometre ve Speedometer uygulamalarının tadını alabilecekler" dedi. Geçtiğimiz ay düzenlenen bir habere göre Samsung, bu ay Hindistan'da Frontier ve Classic olmak üzere iki varyantla birlikte gelen Gear S3 akıllı gözlemcisini piyasaya sürmeyi planlıyor. Hatırlanması için, Güney Koreli şirket akıllı gözlemcisini geçtiğimiz yılın başlarında IFA 2016'da açtı.

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi