"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Samsung Gear S3 Geliyor

Sedat | 6 Ağustos 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

Samsung Gear S3 ile ilgili yeni iddialar gündeme getirildi.

Samsung tarafından giyilebilir teknoloji alanında piyasaya sunulan akıllı saatin son olarak Samsung Gear S2 modeli çıkartılmıştı. Bu model ile birlikte beklentileri daha iyi bir şekilde karşılamaya başlayan Samsung, yeni saat modelini de piyasaya sunmaya hazırlanıyor. Ortaya çıkan son detaylarda 2016 yılının sonuna kadar Samsung Gear S3 modelinin çıkacağı belirtiliyor.

Yeni modeli ile birlikte piyasadaki etkinliğini çok daha artıracak durumda olan Samsung, üstelik geliştirilmiş bir akıllı saati piyasaya sunması halinde akıllı saat sektöründen çok daha fazla bir pay alabilir. Bu bakımdan yeni akıllı saat için kullanıcılar da oldukça büyük bir beklenti içerisine girmiş durumda. Daha çok sporcular ve spor yapmayı seven kişiler tarafından tercih edilen saatlerde kişilerin tüm değerlerinin kontrol altında tutulması ve saatin kişisel asistan olarak çalışabilmesi bu konuda akıllı saatlerin tercih edilmesinin en önemli sebepleri arasında yer alıyor.  

Yeni model ile birlikte pek çok yeni özelliğin de akıllı saate eklenmesi beklenirken özellikler arasında anlık hız ölçümü yer alıyor. Saatte eklenecek yeni sensörler sayesinde koşu yapan kişilerin hızları artık daha kolay bir şekilde tespit edilebilecek. Ortalama hız, mesafe ve bu mesafenin alındığı süre gibi tüm detaylar artık yeni cihaz ile birlikte ölçülebilir duruma gelecek.

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi