"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Samsung Gear S3 Türkiye'de Satışa Sunuldu!

Sedat | 30 Kasım 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

Samsung’un analog görünümündeki yeni akıllı saati Gear S3, Türkiye'de satışa sunuldu. İşte Gear S3'ün tüm özellikleri ve fiyatı!

Samsung, IFA 2016 fuarında yeni akıllı saat modeli Gear S3'ü tanıtmıştı. Analog bir görünüme sahip olan akıllı saat, Frontier ve Classic modelleriyle dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Farklı tasarım ve fonksiyonel olarak dayanıklı tarzıyla güçlü bir dış görünüm elde edilmiş. Diğer akıllı saatlerden farklı olarak oldukça zarif ve büyük ekrana sahip. 

Uzun bir süredir beklenen akıllı saat Gear S3, beklentileri tam anlamıyla karşılıyor. Minimalist görüntüsüyle ve başarılı donanım özellikleriyle kendisine hayran bırakıyor. Samsung, böylelikle akıllı saat sektöründe başarı seviyesini ikiye katlamış oldu. Kullanıcıların gönlünü fethedecek Samsung Gear S3'ün Türkiye fiyatı 1.299 TL olarak belirlendi.

Samsung Gear S3 Özellikleri

- 1.3 inç büyüklüğünde 360x360 piksel çözünürlük sunan ve Gorilla Glass SR+ koruma teknolojisine sahip olan ekran

- 1 GHz hızında çalışan çift çekirdekli işlemci

- S3 Frontier modelinde Wi-Fi ve Bluetooth özelliği

- Opsiyonel olarak LTE bağlantı seçeneği 

- IP68 sertifikası (Toza ve suya dayanıklı)

Samsung Gear S3 modelinde ayrıca hoparlör, yükseklikölçer, barometre, nabız ölçer, adım ölçer, NFC gibi özellikler saatte entegre olarak yer alıyor.  CNN, Uber, Yelp, BMW gibi pek çok markanın destek verdiği on bin civarında Tizen uygulamasının indirilebilir olduğu model, batarya \% 5 altına indiği zaman sadece saati gösteren bir moda geçiyor.

Dahili hoparlör sayesinde kullanıcılar, sesli mesaj etkinleştirip müzik dinleme keyfine erşebiliyor. Gear S3 ile uyumlu, 11 binin üzerinde akıllı saat uygulaması bulunuyor. Çok sayıdaki fitness, müzik, haber, oyun ve gezi uygulamaları, Gear S3 ile birlikte tüketicilere dengeli, sağlıklı ve keyifli bir yaşam sunuyor. 

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi