"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Samsung Milk Music’i Kapanıyor

Sedat | 22 Ağustos 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

Samsung tarafından geliştirilen ve Milk Music adı verilen servisin kapatılacağı belirtildi.

Uzun zamandan beri piyasaya Samsung Milk Music satış haberleri yer alırken, bu konuda Samsung cephesinden herhangi bir açıklama gelmemişti. Herhangi bir açıklamanın yapılmaması kafalarda soru işareti yaratırken, bu konuda yapılan son resmi açıklamamalar ile birlikte tüm soru işaretleri de giderilmiş olduk. 22 Eylül tarihinde Samsung Milk Music servisinin kapatılacağı belirtilirken, bu işlemin ardından kullanıcıların artık Samsung Milk Music kullanabilmesi mümkün olmayacak. Üstelik müzik servisinin kapanması ile birlikte kullanıcıların müzik dinlemek adına Samsung’un servisleri arasında yapabileceği bir seçim de kalmayacak. Bu bakımdan Spotify gibi seçeneklerin kullanılması gerekecek.

22 Eylül tarihi itibari ile Samsung Milk Music yayın hayatını sonlandırırken, Samsung bu alanda başarıya ulaşamadığını da göstermiş olacak. Cihazları ile ilgi çeken Samsung, yazılım konusunda aynı başarıyı gösteremiyor. Bu bakımdan büyük umutlar ile piyasaya sunulmasına karşın Samsung Milk Music yayın hayatını çok kısa bir süre içerisinde sonlandırmak durumunda kaldı.

Samsung tarafından Samsung Milk Music servisi için yapılan açıklamalarda servisin kapatılmasının ardından yeni ortaklıkların kurulacağı ve bu alanlarda daha iddialı uygulamalar ile yer alınacağı ifade edildi. 

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi