"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Samsung Mobile Başkanı Özür Diledi!

Sedat | 14 Ekim 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

Samsung Mobile Başkanı Dong-Jin-Koh, dün gece gerçekleştirilen toplantıda basının karşısına geçerek müşterilerinden büyük bir yüreklilik ile özür diledi.

Samsung kullanıcılarının yaşanan patlama olaylarından sonra güvenlerinin sarsıldığı aşikar. Bu konuya ilikin açıklama yapan Dong-Jin-Koh, paranın zerre umrunda olmadığını ve en kısa zamanda güvenlerini tazeleyeceğini söyledi. Galaxy Note 7, Samsung'u ciddi maddi ve manevi zarara uğratmıştı.

Büyük kayıpların yaşandığı bu zorlu günlerden kurtulacaklarını ve en önemlisi müşterilerinin canına bir zararın gelmemesi en büyük tesellimiz oldu diyen Koh, oluşan hayal kırıklığını gidereceklerini ifade etti. Tüketicilerinden canı gönülden özür dileyerek, sadık kalan müşterilerine de minnettar olduğunu dile getirdi. 

Basın ordusu karşısında başını eğerek saygısını tüm Samsung kullanıcılarına sunan Koh, güvenlerini iyileştirmek adına her türli çalıştırmayı gerçekleştireceğiz diye konuşmasına devam etti.

Geçtiğimiz gün Note 7'sini geri vermek istemeyen ve memnun olduğunu söyleyen bir müşteriyi haberimizde yayınlamıştık. Anlaşılan o ki, Samsung firması yeni telefonlarında Note 7 zararını ve güven sarsıntısını ortaya koymak adına yenilik içersinde geleceğini söyleyebiliriz.

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi