"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Samsung Note 7 Kullanıcılarına Özel İndirim Uygulayacak!

Sedat | 20 Ekim 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

Galaxy Note 7 batarya sorunundan sonra çok konuşulan Samsung müşterilerini elinde tutmak için her yolu deniyor.

Müşterilerinin başka bir markaya yönelmemesi için indirim fırsatları sunmayı amaçlayan Samsung bu yolda rekabete yol açabilir. Halihazırda bildiğiniz gibi Note 7'lerin değişimi ve iadesi kabul edildi. Hatta sorun öyle büyüktü ki Note 7'lerin uçağa alınması dahi yasaklanmıştı. Bununla birlikte Samsung ikinci el Note 7'lerin iadesini bile kabul etmişti. Note 7'de yaşadığı sorundan sonra müşterilerini kaybetmemek ve onların memnuniyetini kazanmak için elinden geleni yapan Samsung Galaxy S8 ve Note 8'leri Note 7 kullanıcılarına daha uygun fiyata verebileceği iddia ediliyor. 

Samsung bildiğiniz gibi batarya sorunu olan cihazlarını yangına dayanıklı malzemelerde toplatmış ve kullanıcılarına Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge ile değişim opsiyonu sunmuştu. Note 7 modelleri geri çekildikten sonra ücret iadesine alternatif olarak bazı kullanıcılar değişim yaptı. 

Galaxy S8 ve Note 8 için sektör içerisinde dedikodular şimdiden başlamış durumda. Öyle ki Samsung müşterilerini kaybetmemek ve güvenlerini tekrar kazanmak için LG ile iş birliği yolunda. Bataryaları için LG ile işbirliği içine girdiği konusunda güçlü iddialar da bulunuyor.. 

Peki sizce Samsung tekrar bir batarya problemi yaşar mı yahut yeni amiral modellerinde istediği başarıyı elde edebilir mi?

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi