"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Samsung Türkiye Note 7 İçin Ne Dedi?

Sedat | 14 Eylül 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

Samsung Türkiye tarafından yapılan açıklamalarda Note 7 için önemli bilgiler paylaşıldı.

Samsung’un Note 7 serisinde yaşanan batarya hatası ile ilgili bugüne kadar ciddi sorunlar ortaya çıkarken, Samsung Türkiye de konuyla ilgili önemli bir açıklama yaptı.

Samsung Türkiye Ne Dedi?  

Samsung Türkiye tarafından yapılan açıklamalarda tüm kullanıcılara tekrar tekrar önemli bir çağrı yapılırken, kişilerin telefonlarını iade etmesi istendi. Herhangi bir olumsuz durumun yaşanmaması adına gerekli iade işlemlerinin başlatılması ile birlikte kişilerin yeni ve sorunsuz bir Note 7 modelini alabileceği ifade edilirken, kişiler aynı zamanda ücret iadesi de alabilecek. Bu bakımdan herhangi bir mağduriyetin yaşanmaması adına kullanıcılarına çağrı yapan Samsung Türkiye, bu konuda duyarlı davranmaya davet etti.

Samsung merkezlerine kişilerin müracaat edebileceği belirtilirken,   müracaat ile birlikte gerekli işlemler kısa süre içerisinde tamamlanabilecek. Türkiye’de şu ana kadar herhangi bir batarya sorunu ya da patlama olayı yaşanmamış olsa da Samsung Türkiye tarafından yapılan açıklamalarda kullanıcıların önemsendiği ve bu nedenle güvenliğin sağlanabilmesi adına telefonların değiştirilmesi gerektiği belirtildi.

Samsung tarafından iade süreci ciddi bir şekilde yürütülürken, sadece Türkiye’de değil dünya genelinde cihazın geri alınabilmesi için pek çok ülkede özel olarak açıklamalar yapılıyor. 

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi