"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Samsung WB150F Özellikleri Neler?

Sedat | 17 Ağustos 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

Samsung tarafından üretilen ve WB15f adı ile duyurulan fotoğraf makinesi, küçük ama oldukça etkili bir cihaz olarak karşımıza çıkıyor. Az bütçeler ile alabileceğiniz bu ü

Akıllı yakınlaştırma ve akıllı paylaşım sloganı ile satışına başlanan makinenin en dikkat çekici özelliği de bu yakınlaştırma ve paylaşım imkânı oluyor. 18x optik zum imkânı sağlayan Samsung WB15F Dijital fotoğraf makinesi bu özelliği ile oldukça cazip bir hal alıyor. Üstelik görüntü dengeleme özelliği ile zum yaparak çektiğiniz resimlerde herhangi bir titreme olması da engelleniyor. Böylelikle net resimlere kavuşmanız sağlanıyor.

Diğer bir özelliği olan akıllı paylaşım ise günümüz yeniliklerini yakalamanızı sağlıyor. Oldukça popüler olan sosyal ağlar üzerinde kolayca paylaşım yapma imkânı veren bu Samsung WB15F Dijital fotoğraf makinesi ile dış mekânlarda çektiğiniz resimleri bile anında internet üzerinden paylaşabiliyorsunuz.

Geniş açı sevenlerin daha çok hoşuna giden bu cihaz 24 mm geniş açı lensler ile kullanılabiliyor. Bu açıdan doğada, mimari ve geniş açı gerektirecek çekimlerinizde uygun çözümler sunan Samsung WB15F Dijital fotoğraf makinesi ile kolaylıkla çekimlerinizi yapabilirsiniz.

Samsung WB15F Dijital fotoğraf makinesi ile gelen bir özellik ise hafıza kartlarını tamamen ortadan kaldırmayı başaran bir yenilik. Öyle ki bulut teknolojisi kullanan cihaz çektiğiniz fotoğrafları online kişisel sunucunuzda saklamayı başarıyor. Böylelikle kart kapasite sınırı olmadan sınırsız fotoğraf çekme imkânı sağlanıyor. İnternet imkânı olmayanlar için de dâhili 18 MB olan yetersiz bir hafıza mevcut. Bu yüzden makineyi aldığınızda mutlaka hafıza kartı alarak kapasiteyi arttırmanız gerekiyor. Bu sayede 64 GB’ye kadar garantili bir şekilde kapasite arttırılabiliyor.

Kampanyalı fiyatlar dâhil olmak üzere 380 ile 450 TL arasında değişen bir etikete sahip olan ürün iyi bir performans görüntü kalitesi ile tercih edilebilir fotoğraf makineleri arasında yer alıyor. 

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi