"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Samsung Windows 10’lu Tabletiyle Geliyor!

Sedat | 3 Eylül 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

Geçtiğimiz aylarda Windows 10 işletim sisteminin kullanıldığı yeni modeli ile piyasaa giriş yapan Samsung, yeni bir model daha tanıtacak.

Samsung, tablet sektöründeki iddiasını da arttırabilmek adına çalışmalarını sürdürüyor. Konu ile ilgili elde edilen ilk bilgilerde Windows 10 işletim sisteminin kullanıldığı ve Galaxy TabPro S versiyonunun bir üst modeli olacak yeni bir cihazın tanıtılacağı öne sürüldü.Yeni modeli ile piyasaya giriş yaparak tablette Windows 10 deneyimini yaşatmaya hazırlanan Samsung, yeni cihazın tanıtımlarını önümüzdeki aylarda yapacak.

Hazırlıklar Sürüyor

Yeni Galaxy TabPro S2 ile ilgili bilgiler sertifikasyon süreçlerinde gelirken kod adlarına ulaşılan tablet modelleri için son hazırlıklar yapılıyor. Öğrenilen bilgilere göre 4 farklı versiyon ile piyasaya giriş yapacak Galaxy TabPro S2, böylece farklı özellikleri ile kişilerin daha iyi bir tablet sahibi olmasını sağlayacak. Galaxy TabPro S2 için SM-W728, SM-W727, SM-W723 ve SM-W720 kod adlarının kullanıldığı bilgisi gelirken, bu kod adları ile tabletlerin hazırlıkları sürdürülüyor.

Cihazlarda yüksek özelliklerin tercih edilmesi beklenirken, ortalama 12 inçlik ekranlar kullanılacak. Aynı zamanda cihazlar Intel Core M serisi işlemciler ile desteklenerek performans sunacak.

Galaxy TabPro S2 ile birlikte tablet alanına yeniden giriş yapacak Samsung’un bu konuda tanıtımlarını önümüzdeki aylarda yapmasına kesin gözüyle bakılıyor.     

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi