"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Samsung, Yeni Amiral Gemilerini Yaz İçin Üretmiş!

Sedat | 8 Temmuz 2017 0 yorum Süre: 2 dakika

Güney Koreli şirket, henüz yeni piyasaya çıkardığı yeni amiral gemisi telefonları Samsung Galaxy S8 ve Galaxy S8 +'ı yaz için ürettiklerini söylüyor..

Yakın tarihli bir basın bülteninde Samsung, Galaxy S8 ve Galaxy S8 + amiral gemilerini "yaz deneyimleri için ideal yol arkadaşları" olarak sundu.

Şirket, 1.000 akıllı telefon kullanıcısının katıldığı bir anket düzenledi ve sıcak yaz aylarında akıllı telefon kullanımının ABD'de \%42 arttığını tespit etti. Ayrıca Samsung, ankete katılan kullanıcıların \%61'inin "telefonlarının su, kum, toz ve diğer unsurlardan ne kadar iyi korunduğundan endişe ettiğini" söyledi. 

Tabii ki, Galaxy S8 ve S8 + hem tozlara hem de suya dayanıklı olduğundan Samsung, "açık alanların cazip unsurlarına dayanacak şekilde tasarlandı" diyor.

Adil olmak gerekirse, şu anda piyasada bulunan birçok amiral gemisi telefonu da toz ve suya dayanıklı ancak Samsung'u bu özelliklerini ileri sürdükleri için kesinlikle suçlamıyoruz.

Samsung'a göre Galaxy S8 ve S8 + 'i yaz için mükemmel kılan diğer özellikler, üst düzey kameralar, çift eğri Infinity Ekranlar, genişletilebilir hafıza ve bütün gün pil ömrü.

Samsung ayrıca, New York'taki Manhattan'da bulunan Samsung 837 teknoloji oyun bahçesi ve dijital mağazasında Made for Summer kampanyasını başlattı. Samsung'dan 837, bugüne kadar ve 4 Eylül İşçi Bayramına kadar haftalık müzik performansları, fotoğraf atölyeleri, günbatımı çatı gösterileri ve daha birçok konuda ev sahipliği yapıyor.

Bu etkinlikler sırasında taraftarların "en sevdikleri yaz anlarını Samsung'un en yeni teknolojisini kullanarak yakalamak, oluşturmak ve paylaşmak" için teşvik edilecek elbette Galaxy S8 ve S8 + de dahil olmak üzere. Made for Summer etkinliklerinin programını bu Samsung web sitesinde bulabilirsiniz. 

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi