"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Samsung Yeni Bir Telefon Üzerinde Çalışıyor

Sedat | 7 Ağustos 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

Samsung, yeni bir telefon modeli için de hazırlıklarını sürdürüyor.

Mobil dünyasının en önemli markalarından birisi olan ve son dönemlerde çıkardığı modeller ile adından sıkça söz ettiren Samsung, yeni bir telefon modeli için de hazırlıklarını sürdürüyor.

2 Ağustos tarihinde yeni bir telefonun tanıtımını yapan ve piyasaya iddialı bir şekilde giriş gerçekleştiren Samsung Galaxy Note 7 modelinin ardından yeni bir telefon modelini piyasaya sunulacak. Yeni telefon modelinin Galaxy Grand Prime modelinin devamı olacağı belirtilirken ilk yıl önce tanıtımı gerçekleştirilen ve piyasaya sunulan telefon modeli böylelikle güncel haliyle 2016 yılında yeniden raflara çıkacak.

Galaxy Grand Prime Özellikleri Neydi?

2 yıl önce piyasaya sürülen Galaxy Grand Prime Modelinin özellikleri şöyleydi;

5 inç 960 x 540p çözünürlüklü ekran

4 çekirdekli işlemci

1.5 GB RAM

8 GB depolama

8 MP arka kamera

5 MP ön kamera

Özellikler Yükseltilebilir

 

Galaxy Grand Prime için yapılacak incelemenin ardından telefon modelinin adının Galaxy Grand Prime 2016 olması beklenirken yeni telefonda özelliklerin daha da yükseltilmesi bekleniyor. Bu bakımdan özellikleri ve işlemcinin piyasadaki daha üstün modeller ile değiştirilmesi bekleniyor. Yeni telefon modelinin şu ana kadar hangi özelliklerle geleceği öğrenilebilmiş değil. Hindistan'ın en önemli markalarından birisi olan Zauba’da telefon modelinin SM-G532F olacağı belirtildi.Telefonun fiyatı da sitede yer alırken 103 dolar üzerinden satışa çıkacak telefon modelinin giriş seviyesinde olacağı belirtildi.

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi