"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Samsung Yeni Modelleriyle Geliyor

Sedat | 30 Ağustos 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

Samsung, yeni modelleri ile piyasaya çıkmaya hazırlanırken, yeni tanıtılacak modellerin 2. nesil telefonlar olacağı ifade edildi.

2015’in son aylarına doğru Galaxy A3, Galaxy A5 ve Galaxy A7 modellerinin tanıtımını gerçekleştiren Samsung, bu 3 modelin yeni versiyonlarını piyasaya sunmaya hazırlanıyor. Galaxy A3, Galaxy A5 ve Galaxy A7 için yapılacak yeni güncellemeler ile birlitke cihazların 2017 versiyonlarını kullanıcılar ile buluşturacak Samsung, böylece daha iyi bir telefon deneyim sunmuş olacak.

Sürekli yeni isimler ile modeller çıkartarak karışıklık yaratmak istemeyen Samsung, telefonların yıllara göre yenilenmiş versiyonlarını sunmaya karar verirken, bu konuda yeni güncellenecek modellerin de Galaxy A3, Galaxy A5 ve Galaxy A7 olacağı öğrenildi. Modellerin geçtiğimiz yıl piyasaya sunulmasının ardından ilgi görmesi yeni güncellemeler için de beklenti yaratırken, 9 ay sonra telefonlar yeni modelleri ile piyasada olacak.

2. Nesil Geliyor

Galaxy A3, Galaxy A5 ve Galaxy A7 yeni modelleri ikinci nesil olarak tanımlanırken, ikinci nesillerde çok daha üstün özellikler telefonlarda kullanılacak. Telefonların 2017 yılında da kullanılabileceği konuşulurken, bu konuda kesin bir tarih henüz paylaşılmış değil. Fakat yeni telefon modellerinin tanıtımı konusunda kesinlik söz konusu. Konuyla ilgili gündeme gelen son bilgilerde Galaxy A3, Galaxy A5 ve Galaxy A7 tanıtımlarının 2016 yılı içerisinde yapılacağı ve 2017 yılında cihazların satışına başlanacağı belirtildi.

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi