"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Samsung Yöneticileri Etkinklikte Note 7 İçin Diz Çöktü!

Sedat | 2 Kasım 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

Samsung, Çin'de gerçekleştirilen etkinlikte Galaxy Note 7 için ilginç bir hareketle sergiledi.

Samsung'un yılın en iyi telefonu olacak iken yılın en kötü telefonu ünvanına sahip olan Galaxy Note 7'nin talihsiz patlama olaylarına konu olduğu için geçtiğimiz günlerde Samsung CEO'su özür dilemişti. Samsung'u hem maddi hem de manevi olarak ciddi zarara uğratan bir zamanki amiral gemisi Note 7 için Samsung yöneticileri Çin'de düzenlenen etkinlikte mahçup olduklarını söyleyerek diz çöktü. 

Kültürlerin dahilinde olan diz çökerek özür dileme şekli, büyük takdir topladı. Ancak kabul etmek gerekir ki, kullanıcıların memnıniyetini ve güvenliğini ön planda tutarak iyi bir denge sağlamak için yapılan çalışmalar Samsung müşterilerinin gönlünü kazanmayı başardı.

Samsung Çin'de olduğu gibi birçok ülkede markaya verilen destekten dolayı teşekkür etmek için sahnede tüm samimiyetini göstererek diz çökmüş olsada, Çin halkı tarafından diz çökme eylemenin pek hoş karşılanmadığını söyleyebiliriz. Note 7'de oluşan imaj zedelemesini ortadan kaldırmak adına Galaxy S8 adlı yeni amiral gemisi, telefonun ön bölümünün tamamı neredeyse ekrana tekabül eden \%90 ekran/kasa oranı ile büyük ses getirebilir.

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi