"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Samsung’dan Kapaklı Telefon Veyron!

Sedat | 23 Ağustos 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

Uzun zamandan beri Samsung tarafından kapaklı bir telefon modeli için çalışmaların yapıldığı bilnirken yeni telefon modeli ile ilgili bilgiler de gelmeye devam ediyor.

Samsung yıllar önce üretimi sonlandırılan kapaklı telefon modellerine yeniden dönüş yapmak ve kullanıcılarına bu konuda önemli bir seçenek sunabilmek adına çalışmalarını sürdürüyor. Telefon modeli ile ilgili bugüne kadar pek çok farklı bilgi gelse de Samsung tarafından resmi bir açıklama yapılmadığından dolayı telefon ile ilgili önemli bilgiler elde edilemedi. Fakat gelen son bilgiler bu konuda daha fazla detaya sahip olmamızı saldır.

Veyron adının kullanılacağı şimdiden kesinleşen yeni telefon modelinde kapaklı tasarımın yanı donanımda da yüksek tercihler yapılmak isteniyor. Bu doğrultuda en çok öne çıkan seçenek ise Snapdragon 820 işlemci.

Veyron adının verilmesini hızının yüksek olacağından dolayı olduğu belirtilirken özellikle bir araba markasında kullanılan Veyron ismi kullanıcılarda beklentileri daha da arttıracak. Veyron adı verilen modelde 4 GB RAM yer alacak. Aynı zamanda Android 6.0 ile çalışacak olan telefonda 4.2 inçik bir ekran tercih edilecek.  

 

Telefonun tasarımı dışında herhangi bir farklılığın olması beklenmezken tasarımda tercih edilecek kapaklı model diğer markalar tarafından henüz üretilmemiş durumda. 

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi