"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Samsung'un katlanabilir telefonu satışa çıkacak!

Sedat | 5 Eylül 2019 0 yorum Süre: 2 dakika

Samsung Galaxy 5G, İngiltere'de EE tarafından sunulacak. Samsung'un katlanabilir ekranlı telefonu yeniden satışa çıkıyor.

Samsung, bugün daha önce 5G bağlantısı ve gelişmiş tasarımla Galaxy Fold'un yeniden satılacağını duyurdu. Şimdi, şirket EE'nin katlanabilir cihazı 18 Eylül'den itibaren İngiltere'ye getireceğini açıkladı. Ayrıca müşterilerin çeşitli perakende mağazalarında deneyimlemeleri de mümkün olacak.

Yeniden tasarlanmış olan Galaxy Fold orijinali ile hemen hemen aynı, ancak çerçevenin altına giren bir ekran kapağı ile farklı bir hal almış durumda. Cihazın yeni tasarımıyla toz toplaması en aza indirgeniyor ve aynı zamanda katlandığında kayrakların her iki tarafı arasında daha az yer bırakmaktadır.

Her ne kadar 5G ağlarının bulunduğu ülkeler, yeni nesil gigabit hızları için Galaxy Fold'u etkin hale getirecek. Şu anda, EE Londra, Birmingham, Manchester, Belfast, Edinburgh, Cardiff - olmak üzere altı İngiliz şehrinde 5G teklif ediyor ve 2019'un sonuna kadar 10'a kadar uzatmayı planlıyor. 

Cihazın henüz ülkemizde ne zaman satışa çıkacağı ise belirsizliğini korumaya devam ediyor.

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi