"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Samsung'un Kullanıcıları Galaxy Note 7'lerini Vermek İstemiyor!

Sedat | 12 Ekim 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

Yaşanan patlama olaylarının ardından Samsung, değişim kampanyası dahilinde davet ettiği ABD'deki Galaxy Note 7 kullanıcıları cihazlarını geri vermeyi istemediler.

Bildiğiniz üzere Salı günü Samsung'un Galaxy Note 7 üretimini tamamen sonlandırdığını ve cihazları kapatmaları gerektiğini ifade etmişti. Zedelenen bir Samsung olarak anılmak istemeyip, sorunu ortadan kaldırmak için satışlarda durdurulmuştu. Ancak yıllardır süre gelen sadakatin de bir bedeli var tabi. Değişim aşamasındaki kulanıcıları bilinçlendirmek aynı zamanda yönlendirmek amaçlı 7 Eylül tarihinde tweet atan Samsung'a karşılık olarak, ABD'deki Galaxy Note 7 kullanıcıları attıkları tweet'ler ile değişim istemediklerini ve telefonları ile memnun olduklarını beyan ettiler. New York'tan EMS işçisi olan Robinson Suarez bunlardan birtanesi.

Suarez, daha öncesinde Note 3 kullandığını ve Note 7'yi almak için tam 3 yıl beklediğini ifade etti. Galaxy Note 7'nin hem tasarım açısından hemde donanım olarak üst seviyeli bir telefon olduğunu ve ona rakip olarak kimseyi görmediğini söyledi. Aynı zamanda Suarez, arkadaşlarına dalga konusu olmasına rağmen durumundan memnun olduğunu nu sözlerle ifade etti. "Dalga geçmek için internette adıma caps bile yapmışlar ama ben asla telefonumdan vazgeçmeyeceğim’' diyen Suarez, Samsung’un en sadık ilk 3 müşterisi arasına girmiştir.

Sadık olmasındaki büyük etkenlerden biri de Galaxy Note 7'sinde herhangi bir sorun ile karşılaşmaması. Söylediğine göre iki saat boyunca film izlemesine rağmen ısınma probleminin oluşmadığını ve bu çizgi üzerinde devam edeceğini söyledi. 

 

Siz Olsaydınız Patlama Riski Taşımasına Rağmen Sadık Bir Müşteri Olarak Devam Eder Miydiniz?   

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi