"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Smart Fortwo Geliyor

Sedat | 31 Temmuz 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

Smart markasıyla piyasaya giriş yapan Daimler Grubu yeni modeli ile tekrar otomotiv sektörüne iddialı bir giriş için hazırlanıyor.

Smart markasının özellikle kalabalık şehirlerdeki araç kullanımını kolaylaştıran aracı Fortwo yenilenecek. Konu ile ilgili bilgi paylaşılan bilgilerde özellikle tasarım açısından yapılacak değişiklikler ile birlikte aracın 2016 modelinin piyasaya sunulacağı belirtilirken benzersiz tasarım değişiklikleri önümüzdeki yıllarda da sürdürülecek. Bugüne kadar piyasada oldukça ilgi çeken modellerden olan ve özellikle Uzakdoğu'da ciddi satış rakamlarına ulaşmayı başaran Smart Fortwo Eylül ayı itibariyle yenilenmiş bir şekilde satış merkezlerinde yer alacak.

Konuyla ilgili elde edilen bilgilerde araçta yapılacak değişiklikler de belirtilirken araçta özellikle tavanda kumaşın tercih edilecek olması farklı bir araç modelini ortaya çıkaracak. Bu özellik ücretsiz bir opsiyon olarak sunulurken isteyen kişiler önceki versiyonlarda bulunan tavan seçeneklerini de değerlendirebilecek.

Fortwo modelinde yer alacak yeni özellikler arasında LED aydınlatma gibi bir takım küçük detaylar yer alıyor. Ayrıca yeni renk seçenekleri ve güvenlik paketlerinin de bulunacağı araç bu bakımdan çok daha donanımlı bir şekilde piyasaya giriş yapacak. 2006 model olacak Smart Fortwo fiyat olarak ise bütçeleri biraz zorlayabilir.

Yeni tavan haricinde LED aydınlatma, yeni renk seçenekleri ve güvenlik paketleri gibi yenilikler mevcut. Eylül ayından itibaren satışa sunulacak 2016 model Smart Fortwo ailesi için fiyat bilgileri henüz açıklanmış değil.

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi