"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Snapchat NBCUniversal İle Anlaştı

Sedat | 9 Ağustos 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

Snapchat daha zengin bir hale getirilmesi adına özel içerik anlaşması yapılırken Snapchat NBCUniversal arasında anlaşma sağlandı ve imzalar atıldı.

Sosyal medya uygulamasının daha da geliştirilmesi ve kullanıcılar tarafından tercih edilmesi adına geliştirmeler sürerken konu ile ilgili önemli bir proje daha başlatıldı. Snapchat NBCUniversal arasında yapılan anlaşma ile birlikte Snapchat için yeni bir dönem başlarken özeş içerik üretimi konusunda tarafların anlaşma sağladığı ve önümüzdeki dönemlerden itibaren özel içerikleri ile birlikte NBCUniversal tarafından Snapchat’te yayınlanacağı belirtildi.

Özel İçerikler Yayınlanacak

Özellikle NBC’de yayınlanan ve büyük ilgi gören programların özel versiyonlarının ve çekimlerinin Snapchat üzerinden yayınlanması beklenirken böylece kullanıcılar hiç bir yerde görülmeyecek içerikleri sadece Snapchat üzerinden izleme imkanı elde edecek. Şu an için içeriklerin nasıl yayınlanacağı ve kimlerin bu imkândan yararlanabileceği bilinmezken önümüzdeki günlerde yapılacak tanıtımlar ile birlikte detayları netleştirilmesi bekleniyor.

İlk Program The Voice Olacak

Buna karşın bugüne kadar elde edilen bilgiler doğrultusunda Snapchat NBCUniversal Anlaşmasına bağlı olarak Snapchat'te yer alacak ilk programın The Voice (O Ses) olacağı öğrenildi.

Program adının The Voice on Snapchat olarak değiştirilmesi beklenirken, Snapchat üzerinden gönderilen performansların online olarak değerlendirilmesinin özel jüri üyeleri tarafından yapılacağı açıklandı. Bu değerlendirme ile birlikte programların sosyal medya üzerinden yapılması sağlanırken bu alanda ilk defa böylesine geniş kapsamlı bir yarışma da düzenlenmiş olacak.

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi