"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Snapchat Reklam Gösterecek

Sedat | 16 Temmuz 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

Kendi alanında şu an rakipsiz bir durumda olan ve oldukça ilgi gören Snapchat yeni bir teknoloji üzerinde çalışmalarını sürdürüyor.

Snapchat için yapılan son açıklama sisteme reklam uygulamalarının dahil olacağı ve artık uygulama üzerinden kişilerin reklam görüntüleyeceği belirtildi. Reklam verenlerin cezbedileceği özel bir reklam sistemi üzerinde çalışmaların sürdüğü belirtilirken henüz bu çalışmaların tamamlanmadığı fakat önümüzdeki günlerden itibaren bir özelliğin sisteme entegre edileceği belirtildi.

Onay Aldı!

ABD Patent Bürosu tarafından da onaylanan bu gelişmeyle birlikte Snapchat’te reklam gösterimi kesinlik kazanırken konuyla ilgili tarihi bilgiler paylaşılmadı. Kişilere reklam gösteriminde hedef reklam çalışmasının yapılacağı ve kişilerin paylaştığı fotoğraflara ya da diğer içeriklere göre reklamların belirleneceği ifade edildi. Böylece kişiler kendi ilgi alanlarına yönelik reklamları görüntüleyebileceği gibi Snapchat reklam görüntülemelerinde böylece etkileşimler de arttırılmak isteniyor. Ayrıca uygulama üzerinden işlem yapacak kişilere çok farklı kampanyaların ve tekliflerin de sunulacağı, bu sayede reklam verenlerin etkileşimlerinin kolay bir şekilde arttırılacağı ifade edildi. 

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi