"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Snapchat tasarım değişikliğine gidiyor!

Sedat | 11 Mayıs 2018 0 yorum Süre: 2 dakika

Snapchat iOS kullanıcıları için yeni yeniden tasarım yapıyor. Bakalım eski günlerine dönebilecek mi?

Tartışmalı yeniden tasarım hakkında dünya çapındaki kullanıcılardan gelen eleştirilerden sonra, ses-video paylaşım platformu Snapchat, iOS kullanıcılarının "çoğunluğu" ile başlayarak başka bir uygulama yeniden tasarlamasının yayından kaldırılıyor.

Yeni tasarımda, enstantane ve sohbetler kronolojik olarak hizalandı arkadaşlardan Hikayeler kamera ekranının sağ tarafına geri taşındı. Bazı kaynakların haberine göre, Snapchat, Hikayeleri diğer yaratıcıların ve yayıncıların diğer Hikayeleri ayrıştırırken tutmak için ayrı bir Abonelik özelliği ekledi.

"Şu anda, iletişimi yeniliklerden ayırarak ve arkadaşların sağ tarafına taşıyarak" Hikâyeler "i hareket ettirerek, arkadaşlardan içerik oluşturucuları ayıran ve arkadaşlarını ayıran yapısal değişiklikleri koruyarak bunu çözmek için bir güncelleme yapıyoruz. 'İlişkilere göre,' Evan Spiegel, CEO'su Snapchat, şirketin ilk çeyrek gelirlerinde bu ayın başında demişti.

Snapchat, Nisan ayında kullanıcının haberlerinin ünlü içeriğin hakim olmayacağından emin olmak için "Discover" bölümündeki ünlü içeriğin yanında kullanıcının arkadaşlarının Hikayelerini tekrar hareket ettirecek yeni bir tasarımı test ediyordu.

Güncellemenin Android'de ne zaman kullanılacağı konusunda henüz net birşey yok.

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi