"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Snapchat, Video Kaydı Yapan Gözlük ile Gösteriş Yapıyor

Sedat | 26 Eylül 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

Snapchat video kayıt özelliği olan güneş gözlüğüyle geliyor.

Bir güneş gözlüğünde daha ne olabilir ki diyenlere cevap olarak Snapchat,video kaydı yapan gözlükle gümbür gümbür geliyor. Yapılan değişiklikleri dün duyuran Snapchat, bilindiği üzere şirketinin adı olduğu Snap,Inc olarak değiştirildiğini duyurdu. Uygulumanın isminde değişiklik olmayacağını aynı şekilde devam edeceğini fakat ana şirketin adının kısaltıldığını belirtti.

 

Aynı zamanda şirket adı ile ilk donanımını da açıklamış oldu. Video kaydı yapan bir gözlüğün olduğunu belirten şirket, sağ ve sol yanlarda merceklerin olduğunu ve insanlara uyarı versin diye içinde yanan bir ışığın mevcut olduğunu belirtti. Tek bir düğme ile açılıp 10 saniyelik kayıt yapabilen bu gözlük 30 saniyelik kayıtlar için ise  üç kez basarak kayıt yapabilirsiniz.
Kullanıcılar için bir merak  konusu olan şarj sorununa da çözüm getiriyor. Gözlüğün pilinin bütün gün dayanıklı olduğunu ve taşınabilir olduğundan gün içinde dört defa daha şarj edebilirsiniz. Ürünün piyasadaki fiyatı 129,99 $ olup siyah, turkuaz ve mercan renkleriyle satışa sunulacak.

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi