"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Snapchat'e Yeni Özellik Geldi

Sedat | 19 Temmuz 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

Sosyal medya uygulamalarında son dönemlere damgasını vurmayı başaran Snapchat’e yeni bir özellik daha ekleniyor.

Snapchat adı verilen ve kullanıcıların çok daha farklı bir sosyal medya deneyimi yaşadığı sisteme güncelleştirmelerle yeni özellikler eklenmeye devam ediyor. Konu ile ilgili yapılan son açıklamalarda artık sistemde bulunan kişilerin birbirlerine önerilen arkadaşlar bölümü üzerinden de ulaşabileceği ve böylece daha fazla kişiye erişim sağlanabileceği belirtilirken bu özelliğin önümüzdeki sunulacak güncellemeyle birlikte tüm kullanıcıları açılacağı belirtildi. Önerilen arkadaşlar adı verilen yeni bir özellik ile birlikte Snapchat üzerinden etkileşimde bulunmak çok daha kolay bir şekilde gerçekleşecek.

Arkadaş Önerme Dönemi Başlıyor

Ortak arkadaş özelliği ile ilgili yapılan açıklamalarda kişilerin ortak arkadaşları önerilecek ve böylece daha fazla kişiye erişim sağlanabileceği ifade edilmiş durumda. Aynı zamanda kişiler birbirlerine arkadaş önerme üzerinden de arkadaş önerebilecek. Böylece kişiler istediği kişiyi arkadaşa paylaşabilecek. Kişilerin önerilmesi için kişilerin profil sayfasında yer alan seçenekleri kullanabilecek.

Böylece kolay bir şekilde paylaşım yapılabilecek. Snapchat’te yer alan bu özelliğin ne zaman kullanıcılara sunulacağı henüz netlik kazanmış değil.

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi