"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Sony Xperia XA3 tasarımı dikkat çekiyor!

Sedat | 2 Ekim 2018 0 yorum Süre: 2 dakika

Sony Xperia XA3, bugün taslak tasarımıyla gün yüzüne çıktı. 

Akıllı telefon pazarının büyük oyuncularından biri olan Sony, iyi bir telefon için kolları sıvadı. Sony Xperia XA3 yayımlanan taslak görsellerle farklı bir tasarıma imza atıyor.  Sony'in orta seviye telefon modeli olan Sony Xperia XA3, taslak video görselleriyle tasarımı hakkında detaylı bilgi veriyor. Çerçeveleri nispeten ince bir şekilde tasarlanmış olan telefo arkasında çift lensli bir kamera sistemi bulunduruyor. Modelin önünde tek bir kameranın yer aldığını görüyoruz.

Telefonun tasarımıyla ilgili bilgiler açık olsa da donanımla ilgili henüz birşey yok. Bu nedenle kameraların hangi özelliklere sahip olduğunu bilmiyoruz. Sony Xperia XA3'ün 360 ° video görüntülemesi OnLeaks ve MySmartPrice tarafından piyasaya sürüldü. Akıllı telefon, 2018'de bu kadar yaygın olan 18: 9 ekran formatını benimseyen markanın ilk orta seviye telefon olmalıdır. 

<iframe allow="autoplay; encrypted-media" allowfullscreen="" frameborder="0" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/XtNmXQWeVC0" width="560"></iframe>

OnLeaks'e göre , Xperia XA3 , çentisiz 2160 piksel görüntüleyen 5,9 inç 18: 9 oranındaki bir ekran ile donaıltı. Akıllı telefon, arka taraftaki yatay olarak konumlandırılmış bir çift kameradan da yararlanıyor. Ancak, ön veya arka tarafta bir parmak izi okuyucusu bulunmuyor. En son söylentilere göre Sony Xperia XA3, 6 GB RAM ve 64 GB depolama alanına sahip bir Snapdragon 660 işlemci ile donatılmış olabilir. Resmi sunumunda akıllı telefon hakkında daha fazla bilgi sahibi olacağız.

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi