"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Sony’den Yeni Amiral Gemisi: F8331

Sedat | 27 Temmuz 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

Sony Xperia X Performance adı ile sunulan modelinin ardından Sony yeni bir amiral gemisinin daha çalışmalarına başladı.

Mobil alanda etkinliğini artırmak adına pek çok farklı model üzerinde üretimlerini sürdüren Sony'nin son olarak piyasaya sunduğu amiral gemisi Sony Xperia X Performance olmuştu.

Sony Xperia X Performance ile birlikte sektörden oldukça iyi dönüşler alan Sony, şimdi yeni bir amiral gemisi üzerinde çalışmalarını sürdürüyor. Konuyla ilgili elde edilen bilgilerde yeni model ile ilgili pek çok detayın önümüzdeki günlerde piyasaya sunulacağı belirtilirken yeni telefon modelinin F8331 kod adını kullandığı ortaya çıktı.

Şu an için telefon modeli hakkında çok kısa bilgiler gelirken 5.1 inç ekrana sahip olacak modelin yüksek donanımlara sahip olacağı ve piyasadaki pek çok modelden çok daha iyi bir performans sunacağı konuşuldu. Ekran dışında herhangi bir bilgisi paylaşılmayan telefon modeli ile ilgili önümüzdeki günlerde gelişmelerin yaşanmasına kesin gözüyle bakılıyor.

Sony Xperia X Performance ile birlikte sektörde oldukça önemli bir yere sahip olan Sony, yeni modelinde de bu başarıyı devam ettirmesi halinde mobil pazardaki etkinliğini çok daha artıracak. Bu bakımdan marka yeni model üzerinde çalışmalarını titizlikle sürdürürken piyasaya sunulacak yeni amiral gemisi markanın geleceğine yönelik de önemli bir öneme sahip.

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi