"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Suicide Squad'ın Mobil Oyunu Yayınlandı

Sedat | 15 Temmuz 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

DC Comics'in önümüzdeki günlerde vizyona gireceği açıklanırken, yeni filmin de oyununun yapıldığı ve mobil olarak sunulduğu belirtildi.

Suicide Squad, oldukça ilgi çeken filmlerden birisi olurken, film ile ilgili oyun çalışması da tamamlandı. Çalışma ile birlikte kişilerin Suicide Squad filmini oyun olarak oynayabilmesi de mümkün. Bu bakımdan Batman ve Superman gibi pek çok kahramana sahip DC Comics'in elinden çıkan yeni film, oyunla da yaşanabilecek.  

Popüler filmlerin mobil oyunlarının ilgi görmesi bu konuda pek çok film için de oyunun geliştirilmesini sağlarken, Suicide Squad da bu filmler arasında şimdiden yer aldı. Konuyla ilgili yapılan açıklamalarda oyunun resmen kullanıma sunulduğu belirtilirken,  oyun hem iOS için hem de Android için geliştirildiği duyuruldu.

Hikâyesi oldukça farklı olan ve aynı zamanda güçlü yapısı ile dikkat çeken Suicide Squad, oyununda da benzer bir senaryo üzerinden ilerliyor. Oyunda 3 temek karakteri canlandırmak mümkün olacak. Bu bakımdan filmdeki karakterleri yönelterek hikâyede ilerlemeye çalışacağınız Suicide Squad önümüzdeki günlerde ilgi görmesi ve oyun severler tarafından denenmesi bekleniyor. 

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi