"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Surface Book 2 İddiaları Güçlendi

Sedat | 5 Ağustos 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

Microsoft tarafından piyasaya sunulacak yeni modelin Surface Book 2 olacağı iddia edildi.

Surface serisi ile yüksek bir başarı oranına ulaşmayı başaran Microsoft bu konuda yeni modelleri de birlikte başarısını pekiştirmek istiyor. Konu ile ilgili gündeme gelen en son haberlerde ise yeni modelin piyasaya sunulacağı belirtilirken Windows 10 işletim sisteminin kullanılacağı yeni cihaz Surface Book 2 olacak.

Üstün özelliklerin bulunacağı yeni bilgisayarda Microsoft çıtayı daha da yükseltecek. İlk modeli ile oldukça yüksek satış rakamlarına ulaşmayı başaran Microsoft, Surface Book 2 ile birlikte aynı zamanda Surface Pro 5 modelini de hazırlıyor. Surface Book 2 ile gündeme gelen iddialarda üstelik cihazın 2016 yılı bitmeden piyasaya sunulacağı da iddia edildi. Bu bakımdan Microsoft yeni modeli ile birlikte önümüzdeki günlerde yapacağı tanıtımın ardından piyasaya tekrar iddialı bir şekilde giriş yapacak. Piyasaya sunulacak yeni modelin de yüksek satış rakamlarına ulaşmayı başarması halinde Microsoft Surface serisi ile uzun süre bu başarısını sürdürebilecek.

Microsoft özellikle mobil alanda bir türlü başarıya ulaşamadığı için diğer sektörlere daha iyi bir şekilde hazırlanıyor. Bu bakımdan Surface Book 2 model için firmanın beklentileri de oldukça yüksek durumda.

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi