"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Tanıtımına Saatler Kalan Huawei Mate 10 Böyle Sızdırıldı!

Sedat | 16 Ekim 2017 0 yorum Süre: 2 dakika

Heyecanla beklenen ve tanıtımına sadece saatler kalan Huawei Mate 10, kutusu ile birlikte sızdırıldı. Detaylar haberimizde..

Bugün Almanya Münih'te düzenlenecek olan etkinlikte Mate 10 serisi akıllı telefonlar tanıtılacak. Huawei'nin tanıtacağı Mate 10 serisinde Mate 10, Mate 10 Lite, Mate 10 Pro ve Mate Porsche Design bulunuyor. Tanıtıma saatler kala Huawei Mate 10 kutusu ile birlikte gün yüzüne çıktı.

Cihazın arkadan görünümü, kenarlarına doğru kavisli parlak cam bir arka yüze sahip olduğu görülüyor. Ayrıca Mate 10'un üst kısmında 3,5 mm'lik bir ses girişi mevcut. Arka panelde ise dikey olarak yerleştirilmiş Leica çift kameralar için dokulu desenler görülüyor. Aynı zamanda Ana ekran düğmesi ekranın altına yerleştirilmiştir.

Telefonun Huawei'nin Emotion UI 8.0 ile özelleştirilmiş olan Android 8.0.0 ile kutudan çıkacak. Öte yandan Telefon Hakkında ekran görüntüsünü ortaya koyan resimlerin birinde Mate 10'un model numarası ALP-AL00 olduğu ortaya koyuluyor. Bir diğer resimlere göz attığınızda ise Kirin 970 yonga seti ile birlikte 4 GB RAM ve 64 GB depolama alanı bulunuyor.

İşte Huawei Mate 10'un sızdırılan görüntüleri..

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi