"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Taraftarlara Özel Swatch’tan Saat

Sedat | 4 Ağustos 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

Swatch, saat sektörünün en önemli markalarından birisi olurken, Swatch tarafından taraftarlara özel bir saat serisinin üretildiği açıklandı.

Swatch saat alanındaki hâkimiyetini sürdürürken, Swatch tarafından yapılan tanıtımlarda Touch Zero adındaki yeni modellerin piyasaya sunulacağı belirtildi. 3 farklı fonksiyonu bulunan saatler, kişilerin ihtiyaçlarına göre daha uygun ve kişisel bir kullanım sağlıyor. Dokunmatik ekranı sayesinde saat üzerinde işlem yapmak son derece kolay olurken, taraftarlara yönelik bir ürünün çıkarılması da bu alanda fark yaratan bir durum.

Özel Taraftar Modu!

Saatin taraftar modunda, tribündeki seyirciler ateşini ölçebilecek. Alkış sayısı gibi farklı detayların ölçülebildiği saat bu bakımdan oldukça farklı bir işlevi yerine getirecek. Kullanıcıların saatlerinde elde ettiği puanlar ile sıralamaya gireceği de öğrenilirken, maçlardaki etkinliklere göre kişiler puan alacak. Aynı zamanda dünya genelinde kullanıcılar arasında dair sıralama oluşturulacak.

Saatte yer alan aktivite modunda ise kullanıcıların hareketlerine göre bir puanlama sistemi oluşturulmuş durumda. Uzun yürüyüşler, koşmalar gibi hareketler ile kalori hesaplamalarını da yapan cihaz bu bakımdan kullanıcıların ihtiyacını karşılamayı başarmış durumda. Swatch saatlerinin daha çok hareketli kişilere yönelik yapılması da bu konuda önemli bir detay. Swatch tarafından sunulan ve Touch Zero Two adı verilen saatlerin 400 TL fiyat etiketine sahip olacağı öğrenildi  

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi