"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Telefondaki çıkartma özellikleri WhatsApp Web'e geliyor!

Sedat | 25 Kasım 2019 0 yorum Süre: 2 dakika

WhatsApp yakında WhatsApp Web'e gruplanmış etiketler getirmeyi planlıyor.

WhatsApp Web, yakında albümleri ve gruplandırılmış etiketleri almak için son kontrolleri yapıyor. 

WhatsApp Web için güncellemeler yolda. WhatsApp ayrıca WhatsApp Web'e üçüncü taraf etiketlerine destek eklemeyi planlıyor. WhatsApp Web’de bu özelliklerin ne zaman kullanılacağına dair henüz net  birşey yok ancak tahminlerimize göre bu özellikler test edildikten sonra gerçek kullanıcılara da ulaşacaktır. 

WhatsApp, uygulamalarına yeni özellikler ve işlevler ekleyerek platformunu sürekli olarak geliştiriyor. Şimdi, Facebook'un sahip olduğu sosyal mesajlaşma uygulaması, uygulamalarındaki mevcut özelliklerin bazılarını web tabanlı platformuna getirmeyi planlıyor.
Ortaya çıkan son raporlar Android ve iOS için geçerli olan özelliklerin WhatsApp Web'e ulaştırmayı planladığını açıkça ortaya koyuyor. Geçen yıl WhatsApp albüm özelliğini, Android ve iOS tabanlı uygulamalarına bir araya getirerek tüm görüntüleri bir araya toplayarak gruplandırdı. Bu, WhatsApp kullanıcılarının bu görüntüleri tek tek seçmelerine ya da silmelerine izin vermekle kalmaz, aynı zamanda onları tek tek seçme zahmetine girmez. bunun beraberinde ekran alanından tasarruf etmiş olur. 

Şimdi popüler sosyal mesajlaşma uygulaması aynı özelliği WhatsApp Web’e getiriyor. WABetaInfo tarafından yayınlanan rapora göre, WhatsApp, çıkartma özelliğini WhatsApp Web'e getirmek için çalışmaya başladı. Ayrı olarak, WhatsApp ayrıca WhatsApp Web'e üçüncü taraf etiketlerine destek eklemeyi planlıyor. Şimdiye kadar WhatsApp kullanıcıları, akıllı telefonlarında üçüncü taraf uygulamaları kullanarak özel çıkartmalar yapabilir ve bunları uygulamalar içinde kullanabilirler. 

Peki siz aktif olarak WhatsApp Web'i kullanıyor musunuz?

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi