"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Test Sürecindeki Samsung Galaxy C7 Pro!

Sedat | 28 Ekim 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

İthalat ve ihracat sitesi olan Zauba tarafından listelenen Samsung Galaxy C7 Pro, Hindistan'da test edilmekte. İşte detaylar..

Samsung, akıllı telefon bazında gerçekleştirdiği başarılı çalışmaların hızı kesilmiyor. Gün geçtikçe daha iyi bir imaj sergileyen Samsung, dur durak bilmiyor. Rakiplerine toz yutturacak yeni özellikli telefonları sayesinde zirveye ismini yazdırmayı başardı. Gelişen kötü olaylara rağmen hala rağbet gören telefonlar aslında Samsung'un yinelenmeyen yapıya sahip olduğunu gösterdi.

Her yeni telefonda şaşırtıcı ve iyileştirilmiş özellikler ile gelen Samsung, bu defa C serisine ait Samsung Galaxy C7 Pro ile geliyor. Peki Galaxy C7 Pro ne zaman gelecek? Şuana kadar C serisine ait bilinen Galaxy C5 ve C7'nin yanı sıra Galaxy C9 Pro, en üst noktada yerini almıştı. Açıkçası 2016 yılının Samsung için bomba gibi bir yıl olduğunu söylememiz mümkün.

5.7 inç ekrana sahip olması beklenen cihazın teknik bilgileri hakkında pek bir bilgi yok. Zauba web sitesi üzerinden listelen bir başka bilgi ise Galaxy C7 Pro'nun SM-C7010  seri numarasına sahip olması. Test sürecinde olan telefon hakkında bir gelişme olması durumunda detayları haberimizde bulabilirsiniz.

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi