"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

The Last of Us 2 Geliyor!

Sedat | 24 Ağustos 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

The Last of Us olarak adlandırtan ve ilk versiyonu ile çok sevilen oyunun ikinci versiyonu geliyor. İşte detaylar.

Oyun sektörünün en çok konuşulan oyunlarından birisi The Last of Us olurken, oyunun yeni bir versiyonu için de hazırlıklar tamamlanma aşamasına geldi. Yapımcılar çalışmaları gizli bir şekilde yürütmeye çalışsa da oyun ile ilgili önemli bir sızdırma yapıldı.

2013 yılında ilk versiyonu piyasaya sunulduktan sonra büyük bir ilgi gören ve ödüller alan The Last of Us, ikinci serisiyle de piyasada yüksek hedefleri amaçlıyor.

Aksiyon macera türündeki oyunun ikinci versiyonunda daha da geliştirmelerin yapılması beklenirken,    oyunun seslendirme çalışmaları ile ilgili bilgilerin basına sızdırılması ile birlikte The Last of Us 2’nin geleceği de kesinlik kazanmış oldu.

The Last of Us 2 ile ilgili gelen bilgiler şu an için sadece oyunun geleceği yönünde olurken, oyunun 2017 yılında piyasaya sunulması bekleniyor. Bu tarihe kadar yeni ilk bakışlar ve oyun içi kısa tanıtım videolarının da paylaşılması bekleniyor. Çünkü The Last of Us 2’nin gizlenemesin ile birlikte farklı bir pazarlama stratejisinin yürütülmesi de mümkün görünüyor.

The Last of Us milyonlarca oyuncu tarafından oynanırken, The Last of Us 2 ile birlikte bu rakamın daha da artması mümkün.

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi