"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Thunder Kulaklık İle Müzik Keyfi Başlıyor

Sedat | 12 Ağustos 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

Thunder tarafından geliştirilen yeni kulaklık kişiselleştirilebilir ses özellikleri ile dikkat çekerken, aynı zamanda gürültü tutmayı da maksimum seviyeye çıkarmış durumd

Son dönemlerde donanımlarda ciddi geliştirmeler yaşanırken müzik dinlemeyi seven kullanıcılara yönelik ciddi bir hamle Thunder’dan geldi. Thunder tarafından tanıtımı yapılan kulaklığın gürültü önleme teknolojisi sayesinde çevre seslerini engellediği ve kullanıcıların sadece müziği odaklanmasını amaçladığı belirtildi. Bu bakımdan günümüzde kullanılan kulaklıkların büyük bir bölümünde yer alan sorunlar artık yeni kulaklık ile birlikte giderilmiş durumda. Kulaklıkta kullanılan özel teknoloji sayesinde çevredeki seslerin engellendiği ve kullanıcıların sadece müzik dinleyebildiği belirtilirken çok gürültülü yerlerde dahi kulaklığın başarılı bir performans sunması bu konuda yüksek kalitede, kayıpsız müzik keyfinin yaşanabileceğini gösterdi.

Thunder tarafından bir yıldan beri kulaklık üzerinde çalışmaların yapıldığı belirtilirken yapılan çalışmalarda başarıya ulaşıldı. Uçak motorunun sesinin dahi büyük oranda engellenebildiği belirtilen kulaklık iPhone gibi cihazlar ile uyumlu. Kulaklık sayesinde kullanıcılar artık daha fazla ve daha kaliteli bir müzik deneyimi yaşayabilecek.

 

Thunder üstelik müzik yayınında da kullanıcılara çeşitli seçenekler sunuyor. Müziklerde özel bir analiz yapan sistem sayesinde enstrüman ya da şarkıcının sesinin daha ön plana çıkmasını sağlamak mümkün Aynı zamanda ses filtrelemenin yanı sıra bas ve tiz seviyelerinin de özel olarak ayarlanabilir olması kullanıcıların müzik dinleme zevkine göre Thunder üzerinden ayar yapabilmesini sağlıyor. 

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi