"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

TİB Kapatılıyor Mu?

Sedat | 2 Ağustos 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

Yüksek Düzeyli Ekonomi Toplantısı sonrasında önemli açıklamalar yapan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan TİB’in kapatılacağını iletti.

Bugüne kadar faaliyetleri ile sürekli gündemde yer alan ve özellikle internet kullanıcıları tarafından eleştirilen Telekomünikasyon İletişim Başkanlığı için radikal bir karar alındı. Bugün gerçekleştirilen Yüksek Düzeyli Ekonomi Toplantısı sonrasında toplantıya ilişkin açıklamalarda bulunan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, TİB’in kapatılması yönünde kararın alındığını söyledi.

Her Çatlak Kapatılacak!

Devlete karşı görevini yapamayan ve açığı, çatlağı bulunan her kurumun kapanacağını söyleyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, bu kurumlar arasında TİB’in de bulunduğunu ve TİB’in de bu kapsamda kapatılacağını belirtti.

Pislik Yuvası!

TİB için sert sözler söyleyen Erdoğan, pislik yuvası olan TİB’in kapatılması adına her türlü girişimin yapılacağı ve kurum kapatıldıktan sonra da personeller ile ilgili tüm işlemlerin ivedilikle gerçekleştirileceğini söyledi.

Ne Zaman Kapanacak?

TİB’in kapatılması ile ilgili herhangi bir tarih bilgisi paylaşılmazken TİB’in kapatılma haberi bugün sosyal medyada da kısa süre içerisinde gündem oldu.

Devletin ilgili birimleri tarafından çalışmalara başlandığı öğrenilirken, son günlerde sürdürülen operasyonlar kapsamında da çalışmaların kısa süre içerisinde tamamlanması bekleniyor. Bu bakımdan 1-2 hafta içerisinde TİB ile ilgili resmi adımların atılarak kurumun kapatılmasına kesin gözüyle bakılıyor. 

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi