"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Tinder Film Oluyor

Sedat | 23 Temmuz 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

Son dönemlerin en popüler arkadaşlık uygulamalarından birisi olan Tinder için film projesinin başlatılacağı açıklandı.

Çöpçatanlık sitesi olarak piyasaya sunulan ve kısa süre içerisinde pek çok kullanıcı tarafından tercih edilerek milyonlarca kullanıcıya ulaşmayı başaran Tinder için yeni bir film projesinin başlatılacağı belirtildi. Geliştirilecek bu proje ile birlikte farklı bir hikaye Tinder üzerinden sinema perdesine aktarılacak.

Hikeyesi Özel Olacak

İnternetin gelişmesi ve özellikle sosyal medyanın daha fazla kişi tarafından kullanılmaya başlanması farklı hikayelerin de yaşanmasını sağlıyor. Her ne kadar zaman zaman kötü olaylar yaşansa da bu konuda pek çok farklı hikaye çoğu zaman gündeme gelmeye başlamış durumda .

Amerikan sinemasından gelen son bilgilerde online popüler arkadaşlık uygulamasının filmi çekileceği açıklandı. Son dönemlerde sosyal medya ve internet üzerinde çekilen filmlerde artış görülürken bu filmlere bir yenisi daha eklenecek. Tinder’de tanışan bir çiftin yaşadıklarının konu olarak işleneceği film üstelik oldukça yüksek bir bütçeyle çekilecek. Bu bakımdan oldukça iddialı bir şekilde beyazperdeye gelecek olan filmin izleyiciler tarafından da ilgi gösterilmesi bekleniyor.

Warner Bros. Telefondan yapımcılığının üstlendiği filmde daha önce Arkadaştan Öte adlı filmden tanıdığımız ekip senaryoyu destekleyecek. İnternette oldukça yer bulan film, kullanıcılar tarafından desteklenirken önümüzdeki dönemlerde film ile ilgili detayların daha net bir şekilde paylaşılması bekleniyor.

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi