"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Tinder’da Yeni Özellik Duyuruldu

Sedat | 21 Temmuz 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

Son zamanların en çok kullanılan uygulamalarından birisi olan Tinder artık grup halinde arkadaş bulmayı mümkün hale getiriyor.

Amacı dışında kullanılmaya başlanan ve pek çok ülkede de yeni tartışmalara yol açan Tinder yeni özelliğiyle birlikte bu tartışmaları alevlendirdi. Çöpçatanlık uygulaması olarak kullanılan Tinder üzerinden kişilerin grup olarak takılabileceği yeni bir özellik daha sunulurken kişiler artık tek tek eşleştirme yerine grup Eşleşmesi yaparak grup halinde dolaşma imkanı elde edebilecek.

Yeni güncelleme ile ilgili firma tarafından yapılan resmi açıklamalarda kişilerin grup halinde arkadaş bulmasının daha kolaylaştırılması adına böyle bir düzenlemeye gidildiği belirtilirken bu düzenlemeden yararlanacak kişiler artık kendilerine uygun bir gruba dahil olabilecek ve grup etkinliklerine katılarak daha da sosyalleşebilecek.

Tinder Social olarak adlandırılan yeni özellik şimdilik sadece Amerika Birleşik Devletleri ve İngiltere'de kullanılırken kısa süre içerisinde tüm dünyadaki kullanıcıların güncellemeyi alması ve bu özellikten yararlanması bekleniyor. Grup özelliğinin kullanıcılar tarafından nasıl kullanılacağı da merak edilirken özellikle son zamanların efsane oyunu haline gelen Pokemon GO gibi özel etkinlik gerektiren oyunlarda ya da sosyal durumlarda bu uygulama tercih edilebilir.

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi