"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

tLG’den 77 inçlik OLED TV!

Sedat | 19 Eylül 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

OLED televizyon üretimi son dönemlerde artmaya başlarken, bir model de LG tarafından tanıtıldı

LG, tanıttığı son modeli ile tüm dikkatleri üzerine çekti. 77 inçlik dev televizyonu ile gövde gösterisi yapan LG, yeni modelinde üstelik OLED teknolojisi de televizyona eklemiş durumda.  Marka bugüne kadar OLED teknolojisinde çalışmalarında biraz geride kalması ile eleştirilirken, yapılan tanıtım ile birlikte aradaki farkın oldukça iyi bir şekilde de kapatıldığı görüldü.

4K OLED modeller ile ciddi bir gelişme yaşayan LG, 77 inçlik versiyonu ile birlikte büyük bir TV keyfi vaat ederken, Signature ailesine de yapılan tanıtım ile birlikte yeni bir model eklenmiş oldu.

Görüntüde OLED Kalitesi Yeni TV’de

OLED teknolojisinde renkler ve kontrast değerleri çok daha etkileyici bir şekilde ekrana aktarılırken, OLED teknolojisi ile üretilen 77 inçlik televizyon görüntü kalitesi ile birlikte dev bir ekranda kullanım sunuyor.   

VIP Desteği Sunulacak

LG tarafından yapılan tanıtımlarda üstelik kişilere VIP desteği de sunulacağı açıklandı. Bu bakımdan 7/24 kesintisiz bir şekilde LG televizyon için destek alabilmek mümkün olacak. Böylece televizyonlarda sorun yaşanacak olsa da kişiler çok kısa bir süre içerisinde TV’deki sorunlarını giderebilecek.  

Yeni TV Ne Kadar?

 TV için yapılan tanıtımlarda etiket fiyatı da açıklanırken, televizyon etiket fiyatıyla da bütçeleri zorlayacak durumda. Yapılan açıklamalarda 20 bin Dolarlık bir satış fiyatının belirlendiği belirtildi. 

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi