"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

TomTom Touch Vücudu Analiz Edecek

Sedat | 5 Eylül 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

TomTom tarafından IFA 2016’da yapılan tanıtımlar oldukça ilgi çekti. İşte TomTom’un yeni ürünü.

Farklı ürünleri ile kullanıcıların özelikle spor çalışmalarında tercih ettiği bir marka olan TomTom, yaptığı yeni tanıtım ile birlikte yine iddialı bir ürünü piyasaya sundu. TomTom tarafından TomTom Touch olarak adlandırılan bu ürün, kişilerin fitness çalışmalarını yakından takip ediyor. Piyasadaki pek çok benzer ürün olsa da TomTom Touch özellikleri ile diğer ürünlerden ayrılıyor. Öyle ki TomTom Touch vücut analizi yapabiliyor.

TomTom Touch Vücut Analizi Nedir?

TomTom Touch için geliştirilen yeni özellik ile birlikte vücudun tam olarak analizi yapılabiliyor. Bu kapsamda vücudun kilo bilgilerinden yağ ve kas oranının tespit edilmesine kadar kişi için detaylı bir şekilde analiz yapılıyor. Üstelik TomTom Touch sürekli kalp atış hızını ölçerek kayıt altına alıyor. Özel sensörleri yardımı ile vücutta ihtiyaç duyulan tüm bilgileri uygulama üzerinde gösterebilen TomTom Touch, bu sayede kişilerin sportif çalışmalarında kişisel asistan görevi görüyor.

Kişilerin çalışmaları sırasında kalori ve adım sayma gibi işlemlerini de sayarak kayıt altına alan TomTom Touch, pek çok kişinin bir fitness uygulamasından ihtiyaç duyduğu tüm özelilikleri sağlayabiliyor. Bu açıdan kişiler adına önemli bir imkan da yaratılmış durumda. Bu bakımdan piyasaya önümüzdeki dönmelerde sunulacak TomTom Touch’ın büyük bir ilgi görmesi bekleniyor. 

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi