"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

TomTom’dan Yeni Navigasyon: VIO

Sedat | 5 Eylül 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

IFA 2016’da TomTom tarafından yeni ürün tanıtımlarına başlanırken, yeni ürün motosiklet kullanıcılarına yönelik oldu.

Avrupa’da özellikle navigasyon konusunda çıkardığı ürünler ile tanıtılan TomTom, motosiklet kullanıcılarına yönelik özel bir ürün tanıtımını gerçekleştirdi. Navigasyon için özel ve kullanım kolaylığı ile ön plana çıkan bu yeni ürün, VIO adı ile tanıtıldı. Motosiklet kullanmayı seven ve aynı zamanda navigasyon ihtiyacı olan kişilerin VIO ürüne ilgi göstermesi beklenirken, tanıtılmada özellikle cihazın kolay bir kullanıma sahip olması öne çıkarıldı.

Motosiklet İçin Pratik Çözüm  

VIO ile birlikte motosiklet kullanan kişiler için ideal bir çözüm getirilirken kullanıcılar bu cihaz sayesinde herhangi bir sorun yaşamadan yardım alabilecek. Üstelik yoğunluğun olduğu bölgelerde alternatif rotalar ile yolculun daha rahat bir şekilde gerçekleştirilmesinde dahi yardım olacak. VIO kullanımında akıllı telefonlara uygulamanın kurulması yeterli. Böylece VIO arama gibi durumlarda da direk kullanıcıyı bilgilendiriyor ve bir nevi yolculuk boyunca kişinin asistanlığını yapıyor.

VIO Ne Kadar?

VIO için yapılan tanıtımlarda etiket fiyatı da paylaşılırken, ürün 168 Dolar’dan satılacağı belirtildi. Bu bakımdan kullanıcılar 168 Dolarlık etiket fiyatın ödeyerek bu yeni cihaza sahip olabilecek.  

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi