"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Tropico 4 Ücretsiz Dağıtılıyor

Sedat | 10 Eylül 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

Tropico 4 adı verilen oyun için yapılan son duyuruda ücretsiz olarak oyunun dağıtılacağı belirtildi

2011 yılında piyasaya sunulan ve oyun sektörünün en çok ilgi çeken yapımlarından birisi olarak görülen Tropico 4, 1 gün için ücretsiz olarak sunuluyor. Humble Store üzerinden ücretsiz olarak dağıtılmaya başlanan oyun için herhangi bir kriter gerekmezken, kişilerin site üzerinden üyelik alması ve ardından steam ile oturum açması yeterli oluyor.

Çok Popüler!

Tropico 4 özellikle simülasyon ve strateji türünde oyunları sevenler için mutlaka denenmesi gereken oyunların başında geliyor. 26 Ağustos 2011 tarihinden itibaren yeni bir versiyonu sunulmamasına karşın ilgi gören ve 20 farklı bölümde oynama imkanı sağlayan oyun, yöneticilik konusunda sizi zorluyor. Ülkeyi yönetebildiğiniz Tropico 4’te pek çok doğal afete karşı mücadele vermeniz ve aynı zamanda vatandaşların mutluluğunu daim kılmanız gerekiyor. Oyun her ne kadar Türkçe dili desteklemese de geliştiriciler tarafından Türkçe yama da alabilmeniz mümkün. Bu bakımdan dil sorunu yaşayan kişiler için de Tropico 4 cazip durumda.

Volkan, Kuraklık Her Şey Oyunda

Tropico 4’te şehir yönetiminin yanı sıra oyuncuları en çok zorlayan etkenler doğal afetler. Yaz aylarında kuraklık baş gösteren şehirlerde kış aylarında fırtınalar ciddi bir tahribat yaratıyor. Aynı zamanda zaman zaman şehri yoklayacak volkan hareketleri de hem halkı tedirgin edecek hem de bütçenizi zorlayacak.  

Windows ve mac desteği bulunan oyunu ücretsiz olarak indirmek için tıklayınız.

https://www.humblebundle.com/store/tropico-4-free-game?utm_source=webtekno

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi