"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Tüm Mesajlaşma Uygulamaları Bir Yerde!

Sedat | 30 Temmuz 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

Google Chrome için geliştirilen bir eklenti anlık mesajlaşma uygulamalarını bir araya getirerek toplu bir şekilde kontrol edilmesini sağlıyor.

Google Chrome özellikle eklenti ve uygulamaları ile kişilerin pek çok ihtiyacını karşılarken sistemde geliştirilen yeni bir uygulama büyük bir kolaylık sağlıyor. WhatsApp, Messenger ve Skype gibi kullanılan uygulamaların direk tek bir uygulama üzerinde toplanmasını sağlayan bu uygulama sayesinde kişiler tek tek uygulamaları açmak yerine tek bir sayfa üzerinden kontrol sağlayabilecek.

Kişilerin uygulamaya giriş yaptıktan sonra hangi programları kullanmak istiyorsa programlar için oturum açması yeterli olacak. Oturum açıldıktan sonra ise artık kullanıcıların tüm bildirimleri ve mesajları uygulama üzerinden gösterilmeye başlanacak. Yapılan bu hamle sayesinde kullanıcıları çok iyi bir deneyim beklerken bu durum pek çok kişinin ayrı ayrı uygulama kullanmasını ortadan kaldıracak.

Güvenli!

Oldukça güvenli olan bu uygulama sayesinde kişilerin herhangi bir mağduriyet yaşamaması söz konusu değil. Google uygulama mağazası üzerinden indirebileceğiniz bu uygulamayı tarayıcınıza kurduktan sonra hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Özellikle sürekli internet kullanan ve mesajlaşma uygulamalarını kullanmak zorunda kalan kişiler bu uygulama sayesinde işlerini çok daha kolay bir hale getirebilir.

Uygulamayı kullanmak ve uygulama sayfasını ziyaret etmek isteyen kişiler ise buraya tıklayabilir.

Desteklenen uygulamalar ise şöyle;

- WhatsApp

- Skype

- Google Hangouts

- Facebook Messenger

- ICQ

- Steam

- Slack

- HipChat

- Telegram

- WeChat

- ChatWork

- GroupMe

- Gitter

- Grape

- Discord

- Flowdock

- Yahoo Messenger

- Tencent QQ

- XMPP (Jabber)

- WIRE

- Mattermost

- Rocket.Chat

- DingTalk

- Dasher

- Noysi

- BearyChat

- Missive

- Zalo

- Crisp

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi