"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Türk Telekom Artık Galaxy Note 7 Satmayacak!

Sedat | 9 Eylül 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

Türk Telekom tarafından yapılan son açıklama ile birlikte Samsung Galaxy Note 7 satışlarının durdurulduğu açıklandı.

Türk Telekom tarafından Türkiye’deki kullanıcılara sunulan Note 7 versiyonu için oldukça önemli bir açıklama yapıldı. Açıklamada mağazalardaki tüm Galaxy Note 7 satışlarının durdurulduğu belirtilirken, ikinci bir açıklamaya kadar kullanıcılar yeni bir Note 7 versiyonu satın alamayacak. İade işlemleri ile ilgili işlemlerin başlatıldığı Note 7 için böyle bir karar tüm bölgelerde alınırken, açıklamalarda aynı zamanda Türk Telekom’dan Note 7 cihazı alan kişiler için de yol haritası belirlendi.

Cihazı Alanlar Ne Yapacak?

Türk Telekom mağazalarından Galaxy Note 7 modeli alan kişilerin bu konuda yapması gereken işlemler açık bir şekilde belirtilirken, kullanıcıların en kısa süre içerisinde cihazlarını iade etmesi istendi. Türkiye’de cihazlar ile ilgili patlama gibi herhangi bir olay yaşanmazken, buna rağmen kullanıcıların güvenliği için değişim işlemlerinin yapılacağı açıklandı. Değişim işlemleri kapsamında kişilerin cihazlarını iade edebileceği ve istediği takdirde yeni bir Note 7 alabileceği ifade edildi. Kullanıcılar için aynı zamanda para iadesi de yapılırken, bu sayede herhangi bir mağduriyet yaşanmadan kişilerin cihazları ile ilgili işlemlerini yapabilmesi mümkün olacak.

Destek Sağlanabilecek!

Türk Telekom tarafından yapılan açıklamalarda aynı zamanda telefon üzerinden de destek alınabileceği ifade edilirken, kişilerin destek alacağı telefon numaraları paylaşıldı. Buna göre kişilerin değişim işlemleri için 444 77 11 veya 0850 222 08 47 numaralardan destek alabilmesi mümkün. 

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi