"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Türk Telekom'dan Limitsiz İnternet Hizmeti!

Sedat | 27 Temmuz 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

Türk Telekom tarafından yapılan açıklamalarının ardından limitsiz internet konusunda yeni bir gelişme daha yaşandı.

15 Temmuz tarihinde Türkiye'de yaşanan darbe olaylarının ardından kullanıcıların erişim konusunda herhangi bir sorun yaşanmaması adına Türk Telekom tarafından özel bir kampanya başlatılmıştı. Başlatılan bu kampanya ile birlikte kişilerin ücretsiz konuşma, SMS ve internet kullanımı mümkün hale gelirken yapılan son açıklama ile birlikte limitsiz internet hizmetinin sunulacağını açıkladı.

Kurumsal ve bireysel müşterilere yönelik sunulan bu hizmet ile birlikte bu ay sonuna kadar limitsiz internet hizmeti sunulacağı belirtildi. Bu bakımdan Türk Telekom müşterisi olan herkes ay sonuna kadar limitsiz bir şekilde internet kullanımı elde edebilecek. Bu durum kuşkusuz sadece mobil kullanıcıları kapsıyor.

Bu bakımdan Türk Telekom müşterisi olan mobil kullanıcılar herhangi bir ek işlem yapmaya gerek kalmadan hatları üzerinden sınırsız bir şekilde internet hizmeti alabilecek.

Kampanya Geliştirildi

Daha önce yapılan kampanyayı daha da geliştiren Türk Telekom, yaptığı bu açıklama sonrasında özellikle sosyal medyadan çok ciddi destek almış durumda. İlk başta sunulan konuşma paketlerinde ücretsiz olarak sınırlı bir hizmet sunan Türk Telekom, Temmuz ayının sonuna kadar sınırsız bir şekilde internet hizmeti sunarak bu konuda kişilerin internet açısından herhangi bir sorun ya da kısıtlama yaşamasını önleyecek.

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi