"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Turkcell’den Yeni Tarifeler Gelecek

Sedat | 20 Ağustos 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

BTK tarafından alınan karar ile birlikte 2009 yılından beri fiyatlarda minimum sınırları geçemeyen Turkcell yeni karar ile birlikte bu konuda yeni fiyatlar sunacak.

Türkiye'nin en önemli GSM operatörleri arasında gösterilen Turkcell alınan yeni karar ile birlikte artık daha uygun fiyatlar ile hizmetini sunabilecek. BTK tarafından alınan karar aynı zamanda Turkcell'in daha pahalı hizmet sunmasını neden olurken konu ile ilgili yapılan bir örnekte Turkcell'i oldukça farklı ve yüksek fiyatlar üzerinden hizmet sunduğu da görülebiliyor;

Türk Telekom: Her yöne 1.000 dakika + 6 GB + 1.000 SMS = 49 TL / Ay

Vodafone: Her yöne 1.000 dakika + 4 GB + 5.000 SMS = 49 TL / Ay

Turkcell: Her yöne 1.000 dakika + 2 GB + 1.000 SMS = 80 TL / Ay

BTK tarafından alınan kararlar sonrasında Turkcell'in piyasadaki durumu bu hale getirilirken alınan yeni karar Turkcell'in artık sınırlarını da kaldıracak. Alınan son kararın ardından Turkcell'in yeni paketleri ile müşterilerine ulaşacağı belirtilirken önümüzdeki günlerde yeni reklam kampanyalarının yapılması bekleniyor. Fiyatlarının diğer operatörlerin paket fiyatlarının da altında olması gündemde ve bu durum özellikle Turkcell abonelerinin çok daha uygun bir fiyat üzerinden iletişim ihtiyacın karşılanmasını sağlayacak.

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi