"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Türkiye Huawei P9 Çok Renkli!

Sedat | 11 Eylül 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

Huawei P9 adı verilen modelin Türkiye’de yeni bir renk seçeneği ile satılacağı açıklandı.

Huawei’nin en çok güvendiği modellerden birisi olan Huawei P9 için Türkiye’ye özel bir lansman düzenlendi. Etkinlikte yeni modelin tanıtımı gerçekleştirilirken, aynı zamanda müjde de verildi. Yapılan açıklamalarda Huawei P9 modelinin altın rengiyle de piyasada olacağı açıklandı.

Türkiye’de Yeni Renk Satışta!

Bugüne kadar Huawei P9 için altın renk seçeneği sunulmazken, yapılan açıklamalar ile birlikte bu imkandan yararlanabileceği belirtildi. Eylül ayı içerisinde piyasaya sunulacak yeni telefon modeline Türkiye’de ilgi gösterilmesi beklenirken, cihaz özellikle kamera kalitesi ile ön plana çıkıyor.

Leica Kalitesi Huawei P9’da

Kamera konusunda bugüne kadar donanımları ile popüler duruma gelen Leica ile ortaklığa giden Huawei, P9 modelinde bu ortak çalışma ürünü kameraya yer vermiş durumda. Bu da yüksek kalitede fotoğrafların çekilmesine imkan sağlamış durumda. Düşük ışıkta ya da karanlık ortamlarda Huawei P9 ile birlikte başarılı bir şekilde çekim yapabilmek mümkün. 12 / 8 MP kamera ile gelen cihazda 5.2 inçlik bir ekran bulunuyor.  Android 6.0 işletim sisteminin tercih edildiği Huawei P9 kamerası dışında da yüksek donanımlara sahip.

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi