"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Türkiye'nin İlk PokeMaratonu Başlıyor!

Sedat | 16 Temmuz 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

Pokemon Go için Türkiye’de ilk defa bir etkinlik düzenlenecek ve PokeMaraton ile İstanbul’da büyük Pokemon avı başlayacak.

Dünya genelinde en çok oynanan oyunlar listesinde birinci olmayı başaran Pokemon Go için Türkiye’de de etkinlik düzenlenecek. Oyun her ne kadar Türkiye’de resmi olarak yayınlanmasa da bu konuda etkinlik düzenlenmesine engel olmadı. Telefonlarına çeşitli yollarla Pokemon Go oyunun indiren binlerce kişinin düzenlenen etkinliğe katılması beklenirken, Türkiye’nin ilk PokeMaraton’u Pazar günü İstanbul’da başlayacak.  

Decathlon Düzenleyecek!

Pokemon Go etkinliği için Decathlon tarafından organizasyon yapılırken, Pokemon Go seven kişiler için büyük bir heyecan ve keyif dolu bir oyun sunulacak. Yapılan resmi açıklamalarda etkinlik ile ilgili detaylar paylaşılırken, PokeMaraton’un İstanbul’da Pazar günü Forum İstanbul AVM Decathlon Bayrampaşa'da düzenleneceği belirtildi. Oldukça uzun sürecek etkinlik için başlangıç saati 14:00 olurken, etkinlik 18:00'a kadar devam edecek. Pokemon Go etkinliğine katılan kişiler birlikte Pokemon yakalamaya çalışacak.

Konuyla ilgili Pokemon Go oyuncuları sosyal medya üzerinden şimdiden bir araya gelerek etkinlik için hazırlıklar yaparken, yarın gerçekleşecek etkinlik, Pokemon Go’nun Türkiye’deki durumunu da gözler önüne serecek. 

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi