"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Twitter iOS Uygulaması Güncellendi

Sedat | 19 Ağustos 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

Twitter için yapılan son güncellemelerle iOS uygulamasında yeni özelliklerin eklendiği belirtildi.

iOS işletim sistemlerinde kullanılabilmesi adına Twitter için geliştirilen mobil uygulamada yeni güncellemeler yapıldı. Yeni güncellemeler ile birlikte kontrol araçlarının uygulamaya eklendiği belirtilirken, bundan sonraki süreç içerisinde yenilenen Twitter uygulaması çok daha kullanışlı olacak.

Kullanıcıların zaman akışlarında hangi içerikleri görmek istediğini seçebileceği ve aynı zamanda kimlerin kendisi ile iletişime geçebileceğini belirleyeceği ifade edildi. Böylece daha çok kişilerin tercihine bırakılan Twitter uygulaması daha güzel ve özel kullanım sağlayacak.

Aynı zamanda bildirimi ayarlarında değişikliklerin yapıldığı belirtilirken önemli bir filtre ayarı da getirmiştir durumda.

Kalite Filtresi Kullanımda

Uzun süreden beri sadece belirli kişilerin kullanabildiği kalite filtresi artık tüm kullanıcılar açılmış durumda. App Store üzerinden güncelleme alan kişiler Twitter'da özellikleri kullanmaya başlayabilecek. Düşük kaliteli içerikler ve bildirimlerin Twitter'dan temizlendiği de açıklanırken, böylece kullanıcıların içerik konusunda daha kaliteli içerikleri erişmesi sağlanıyor.

Yapılan güncelleme App Store üzerinden yüklenerek kullanılabilir durumda. Kullanıcılar uygulama ayarları üzerinden yapacakları güncellemeler ile birlikte yenilen Twitter uygulamasını kullanmaya başlayabilir.

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi