"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Twitter'a beklenen o özellik geliyor!

Sedat | 3 Eylül 2019 0 yorum Süre: 2 dakika

Twitter artık Instagram gibi sizin ilgilendiğiniz bilgilere yer vermek istiyor.

Twittter kullanıcılarının deneyimini başka bir boyuta taşımak istiyor. Bununla birlikte kullanıcılarına sadece hesap adı altında değil başlık takip etme imkanı sunacak. Bu Instagram'ın hashtag takip etme özelliğiyle neredeyse aynı. 

Kullanıcılara ilgi alanları sorulacak ve kullanıcıların verdiği cevaba göre feed'de yani kullanıcı sayfa akışında ilgi alanlarına yönelik içerikler görebilecek. Twittter böylelikle kullanıcıların daha uzun süre çevirimiçi olmasını sağlamış olacak. 

Kendisine has içerikleri nedeniylr fazlasıyla sevien bir sosyal medya platformu olan Twitter, böylelikle ilgi alanlarına odaklanmış olacak. Kullanıcıların sosyal medya deneyimlerini daha iyi bir hale getirebilecek olan bu özellik kullanıcıların beğendiği bir başlığı beğenmelerine de izin verecek. Söz konusu konuyla ilgili tweetleri ana sayfalarında görebilecekler. Sadece takip ettiğiniz sayfalar değil takip etmediğiniz sayfaları da gösterecek. Başta da söylediğimiz gibi Instagram'ın etiket takip etme özelliğiyle benzer bir çalışma olduğunu söylemek mümkün. 

Peki siz genellikle sevilen bu özellik hakkında ne düşünüyorsunuz?

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi