"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Twitter'a Bildirim Filtresi Geliyor

Sedat | 22 Ağustos 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

Twitter için yapılan son gelişmeler ile birlikte güncelleme alacak kişilerin bildirim konusunda daha iyi bir deneyim elde edebileceği belirtildi.


En çok kullanılan sosyal medya ağlarından birisi olan Twitter için yenikler devam ediyor. Yönetim tarafından yapılan son açıklamalarda Twitter için yeni bir güncellemenin getirileceği belirtilirken, güncelleme ile birlikte yeni bir filtre sistemi de kullanıma sunulacak. Bu sayede kullanıcıların filtreleme sistemi üzerinden daha da kişiselleştirilmiş bir sosyal medya deneyimi elde edeceği açıklandı.

Twitter için yapılacak bu yenilik sistemde yer alan bildirimlere yönelik olacak. Kişiler özel araç üzerinden yapacağı filtreleme işlemleri sayesinde gereksiz bildirimleri görüntülemeyecek. Bu da kişilerin sosyal medyadan daha çok istediği sonuçları almasını sağlayacak. Filtrenin sadece bildirimlere göre yapılmış olması bu konuda daha iyi bir deneyimin ede edilmesini sağlayacak.

Özellikle takipçi ve takip listesi kabarık olan kişiler için bu özelliği oldukça kullanışlı olacak. Böylece gelen bildirimlere göre yapılacak filtreleme işlemleri sayesinde hem bildirimler daha işlevsel olacak hem de kişiler gereksiz filtrelemelerden kurtulacak.

 

Twitter için geliştirilen yeni özelliğin kademeli bir şekilde sunulacağı belirtilirken, kişiler cihazlarındaki Twitter uygulamasının güncellemesini yaparak yeni özelliği test etmeye başlayabilecek. Kalite filtresi olarak da bilinen bu yenilik kişilerin sosyal medya kullanımında sorunsuz bir kullanım elde etmesini sağlayacak. 

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi