"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Twitter'ın Yeni Özelliği iOS ve Android İçin Mevcut!

Sedat | 11 Eylül 2017 0 yorum Süre: 2 dakika

Twitter, Hesap Paylaşma özelliğini Android ve iOS uygulamalarına sunuyor. Peki Twitter'ın yeni özelliği nedir? İşte Twitter'ın yeni özeliğini detayları...

Twitter, kullanıcıların hesap şifrelerini paylaşmaya gerek duymadan, iOS ve Android uygulamaları aracılığıyla birden çok hesaba erişimi paylaşmasına izin veriyor.

Şirket, TweetDeck biriminden bir tweet'i retweeted'ledi: "Takımlar, şifreleri paylaşmak zorunda kalmadan hesapları yönetmenin güvenli bir yoludur.Şimdi Twitter uygulamasında mobil cihazlarda da mevcut."

TweetDeck, tek bir arabirimde birden fazla zaman çizelgesi görüntülemenize izin vererek daha uygun bir Twitter deneyimini sunacak.

TweetDeck'in daha gelişmiş özelliklerinin birçoğu (kısma, arama ve liste yönetimi gibi) Twitter'da zaten var. TechCrunch, Cumartesi günü bildirdiğine göre, paylaşılan hesapların da yoluna gireceği mantıklı.

Daha önce katkıda bulunan kişiler ve yöneticiler TweetDeck'in kendisinde yalnızca TweetDeck Ekipleri hesaplarını kullanabilirdi.

TweetDeck uygulaması Twitter'da 2011'de 40 milyon dolar geri satın alındı. Twitter birkaç yıl önce TweetDeck'in mobil uygulamalarını durdurdu ve daha sonra Windows istemcisini geçen yıl kapattı. Şu anda yalnızca Web arayüzü üzerinden erişilebilir.

Twitter'da şu anda 328 milyon aylık aktif kullanıcı var.

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi